Indesq® Werkplekelektrificatie Indesq Tesla inbouw stekkerdoos - 2X WCD + 1X M45 leeg - zwart - 473.0031Z
Artikelnummer: 25659518 | Fabrikantnummer: 473.0031Z | EAN: 8719172968361
Omschrijving
Indesq Tesla inbouw stekkerdoos - 2x WCD + 1x M45 leeg - zwart
Het productnummer van de fabrikant is 473.0031Z. Het EAN nummer is 8719172968361. Het interne artikelnummer is 25659518.
Aanvullende informatie
Indesq® Tesla inbouw stekkerdoos zwart 3-voudig - 2x WCD randaarde schuin + 1x M45-sparing leeg 45x45mm - kleur zwart RAL9005 fijnstructuur - 2-zijdig scharnierende klep met borsteldoorvoer - inclusief aansluitkabel ca. 80 cm met GST18/3 stekker
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Indesq®
Specificaties
| Klasse |
Bureau aansluitunit
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Indesq®
Toon alle producten van Indesq® |
| Serie |
Werkplekelektrificatie
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 230 V |
| Slagvastheid | IK04 |
| Inbouwdiepte | 85 mm |
| Kleur | Zwart |
| Met ingebouwde USB voeding | Nee |
| Materiaal | Overig |
| Hoogte | 85 mm |
| Uittrekbaar | Nee |
| Breedte | 149 mm |
| Opklapbaar | Ja |
| Glansgraad | Mat |
| Aantal lege moduleplaatsen | 1 |
| Lengte | 237.5 mm |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 2 |
| Aantal USB-A poorten | |
| Aantal USB-C poorten | |
| Aantal HDMI aansluitingen | |
| Aantal audio aansluitingen | |
| Aantal CAT 6 aansluitingen | |
| Categorieën |
Stekermateriaal
Schakelmateriaal |
Indesq®
» Meer informatie over Indesq®
Huidige product
Indesq® Werkplekelektrificatie Indesq Tesla inbouw stekkerdoos - 2X WCD + 1X M45 leeg - zwart
Artikelnummer: 25659518
Fabrikantnummer: 473.0031Z