Inepro 0251 pro1-S 5(45)amp U mid 230V 50HZ 1kimp/1te - KWH1078PRO
Artikelnummer: 20345116 | Fabrikantnummer: KWH1078PRO | EAN: 8717438668871
Het productnummer van de fabrikant is KWH1078PRO. Het EAN nummer is 8717438668871. Het interne artikelnummer is 20345116.
| Klasse |
Elektriciteitsmeter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Inepro
Toon alle producten van Inepro |
| Serie |
PRO1
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Montagewijze | DRA (DIN-rail adapter) |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Energiesoort | Werkvermogen |
| Tariefuitvoering | Enkeltarief |
| Meettype belastingscurve | Nee |
| Geijkt | Ja |
| Goedkeuring | Measuring Instruments Directive |
| Impulstype | S0 |
| EDL40-signatuur | Nee |
| Aantal posities totaal (telwerk) | 7 |
| Type meter | Elektronisch |
| Nauwkeurigheidsklasse | B |
| Geschikt voor | Afname |
| Terugloopblokkering | Ja |
| Pulsuitgang | Elektrisch |
| Met vergrendelcode | Nee |
| Tariefsturing | Extern |
| Type indicatie | Digitaal |
| Nom. stroom (In) | 5 A |
| Pooltype | 1-fase |
| Max. stroom (Imax) | 45 A |
| Frequentie | 50 - 50 Hz |
| Nom. spanning (Un) N-L | 230 - 230 V |
| Impulssnelheid | 10000 - 10000 Imp/kWh (kvarh) |
| Model | Directe meting |
| Categorieën |
Kwh meter
Componenten Groepenkasten |
Artikelnummer: 20345116
Fabrikantnummer: KWH1078PRO