Inepro KWHM 3F4L 100A KWH1077PRO - KWH1077PRO
Artikelnummer: 20345113 | Fabrikantnummer: KWH1077PRO | EAN: 8717438668864
Het productnummer van de fabrikant is KWH1077PRO. Het EAN nummer is 8717438668864. Het interne artikelnummer is 20345113.
| Klasse |
Elektriciteitsmeter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Inepro
Toon alle producten van Inepro |
| Serie |
kWh-meters
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP50 |
| Montagewijze | DRA (DIN-rail adapter) |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Pooltype | Vierleider |
| Energiesoort | Werkvermogen |
| Meettype belastingscurve | Nee |
| Geijkt | Ja |
| Goedkeuring | Measuring Instruments Directive |
| Impulstype | S0 |
| Aantal posities totaal (telwerk) | 7 |
| Type meter | Elektronisch |
| Nauwkeurigheidsklasse | B |
| Geschikt voor | Afname |
| Terugloopblokkering | Ja |
| Pulsuitgang | Elektrisch |
| Met vergrendelcode | Nee |
| Tariefsturing | Extern |
| Type indicatie | Digitaal |
| Tariefuitvoering | Dubbeltarief |
| Nom. stroom (In) | 5 A |
| Max. stroom (Imax) | 100 A |
| Uitvoering van de interface | Modbus |
| Frequentie | 50 - 50 Hz |
| Impulssnelheid | 1000 - 2000 Imp/kWh (kvarh) |
| Nom. spanning (Un) N-L | 230 - 400 V |
| Model | Directe meting |
| Categorieën |
Kwh meter
Componenten Groepenkasten |