Interlight LEDLAMP 0.7W E27 2700K - L140PWW
Artikelnummer: 22728521 | Fabrikantnummer: L140PWW | EAN: 8011905845902
Omschrijving
Duralamp led-lamp, wit, lengte 69mm, diameter 45mm, temperatuur 2700K, voet E27, 0.7W, lichtstroom 40lm, lampvorm bol, nom. spanning 220 - 240V, stralingshoek 270°, uitvoering glas/afdekking opaal, lichtkleur (code) 827, spanningstype AC, beschermingsgraad (IP) IP20, weergave-index 80 - 89,
Het productnummer van de fabrikant is L140PWW. Het EAN nummer is 8011905845902. Het interne artikelnummer is 22728521.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
LED Kogellamp 0.7W E27 230VAC 2.700K IP20
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Interlight
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Interlight
Toon alle producten van Interlight |
| Serie |
LED Retrofit
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Wit |
| Voet | E27 |
| Diameter | 45 mm |
| Uitvoering glas/afdekking | Opaal |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 25000 h |
| Lampvorm | Bol |
| Lengte | 69 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 57 lm/W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Filament lamp | Nee |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lichtstroom | 40 - 40 lm |
| Lampvermogen | 0.7 - 0.7 W |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Interlight
» Meer informatie over Interlight
Huidige product