Inventum ECOLECTRIC-D 150L / 2400W - 48281524
Artikelnummer: 21507760 | Fabrikantnummer: 48281524 | EAN: 8716453009904
Omschrijving
Inventum Technologie Ecolectric boiler elektrisch hangend, (dxbxh) 520x485x1348mm, diameter 485mm, tankvolume 150L, aansluitspanning 207 - 253V, nom. vermogen 2.4kW, boilervat koper, aansluiting circulatieleiding overig, wandopstelling, plaatsing verticaal, opwarmtijd van 10 °C - 65 °C 247min,
Het productnummer van de fabrikant is 48281524. Het EAN nummer is 8716453009904. Het interne artikelnummer is 21507760.
Aanvullende informatie
De Ecolectric 150 Duo is een elektrische smart boiler. Dankzij de zelflerende functie, gebaseerd op gebruik, bespaart hij tot 15% energie en is instelbaar in meerdere comfortstanden. De boiler heeft een inhoud van 150 liter en twee elementen.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Inventum
Specificaties
| Klasse |
Boiler elektrisch
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Inventum
Toon alle producten van Inventum |
| Serie |
Ecolectric
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 485 mm |
| Frequentie | 50 Hz |
| Energie-efficiëntieklasse | C |
| Diepte | 520 mm |
| Materiaal boilervat | Koper |
| Hot fill | Nee |
| Drie fase uitvoering | Nee |
| Temperatuurbegrenzing | Ja |
| Met drukreduceerventiel | Nee |
| Met waterkoeler | Nee |
| Met circulatie-aansluiting | Nee |
| Beschermingsanode | Nee |
| Plaatsing horizontaal | Nee |
| Plint boiler | Nee |
| Plaatsing verticaal | Ja |
| Geschikt voor kokend water | Nee |
| Met temperatuurindicatie | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IPX5 |
| Materiaal mantel | Staal |
| Met nachtstroomschakeling | Ja |
| Wandopstelling | Ja |
| Aansluiting koud tapwater | Buitendraad |
| Aansluiting warm tapwater | Buitendraad |
| Duo uitvoering | Ja |
| Capaciteitsprofiel | L |
| Aansluiting aftapaansluiting | Overig |
| Diameter | 485 mm |
| Met kraan/mengkraan | Nee |
| Uitwendige buisdiameter koud tapwater | 15 mm |
| Uitwendige buisdiameter warm tapwater | 15 mm |
| Aansluiting circulatieleiding | Overig |
| Nom. diameter warm tapwater | 1/2" (15) |
| Nom. diameter aftapaansluiting | Overig |
| Nom. diameter circulatieleiding | Overig |
| Met reinigingsopening | Ja |
| Lagedruk uitvoering | Nee |
| Hoogte | 1348 mm |
| Aansluitspanning | 207 - 253 V |
| Uitwendige buisdiameter circulatieleiding | 0 mm |
| Uitwendige buisdiameter aftapaansluiting | 0 mm |
| Max. werkdruk | 8 bar |
| Nom. vermogen | 2.4 kW |
| Energie-efficiëntie van waterverwarming (Nwh) | 39.3 % |
| Opwarmtijd van 10 °C - 65 °C | 247 min |
| Tankvolume | 150 l |
| Nom. diameter koud tapwater | Overig |
| Kwaliteitsklasse boiler | Overig |
| Oppervlaktebescherming vat | Koperen voering |
| Categorieën |
Boilers
Ventilatie verwarming |
Inventum
» Meer informatie over Inventum
Huidige product