Inventum BOILEL BOIL 3F 150L 6000W - 48041563
Artikelnummer: 22412397 | Fabrikantnummer: 48041563 | EAN: 8716453000543
Omschrijving
Inventum Technologie ED 150 boiler elektrisch hangend, (dxbxh) 525x485x1330mm, diameter 485mm, tankvolume 150L, aansluitspanning 360 - 440V, nom. vermogen 6kW, boilervat koper, drie fase uitvoering, aansluiting circulatieleiding overig, wandopstelling, plaatsing verticaal,
Het productnummer van de fabrikant is 48041563. Het EAN nummer is 8716453000543. Het interne artikelnummer is 22412397.
Aanvullende informatie
De ED 150 3-fasen is een elektrische boiler met een volume van 150L. De boiler bevat een elektrisch element van 6000W.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Inventum
Specificaties
| Klasse |
Boiler elektrisch
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Inventum
Toon alle producten van Inventum |
| Serie |
ED
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 485 mm |
| Frequentie | 50 Hz |
| Diepte | 525 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Materiaal boilervat | Koper |
| Duo uitvoering | Nee |
| Met temperatuurindicatie | Nee |
| Met nachtstroomschakeling | Nee |
| Hot fill | Nee |
| Temperatuurbegrenzing | Ja |
| Met drukreduceerventiel | Nee |
| Met waterkoeler | Nee |
| Met circulatie-aansluiting | Nee |
| Beschermingsanode | Nee |
| Plaatsing horizontaal | Nee |
| Plint boiler | Nee |
| Plaatsing verticaal | Ja |
| Geschikt voor kokend water | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IPX5 |
| Materiaal mantel | Staal |
| Wandopstelling | Ja |
| Aansluiting koud tapwater | Buitendraad |
| Aansluiting warm tapwater | Buitendraad |
| Capaciteitsprofiel | L |
| Drie fase uitvoering | Ja |
| Aansluiting aftapaansluiting | Overig |
| Hoogte | 1330 mm |
| Diameter | 485 mm |
| Met kraan/mengkraan | Nee |
| Nom. vermogen | 6 kW |
| Uitwendige buisdiameter koud tapwater | 15 mm |
| Uitwendige buisdiameter warm tapwater | 15 mm |
| Aansluiting circulatieleiding | Overig |
| Opwarmtijd van 10 °C - 65 °C | 100 min |
| Nom. diameter warm tapwater | 1/2" (15) |
| Nom. diameter aftapaansluiting | Overig |
| Nom. diameter circulatieleiding | Overig |
| Met reinigingsopening | Ja |
| Lagedruk uitvoering | Nee |
| Uitwendige buisdiameter circulatieleiding | 0 mm |
| Uitwendige buisdiameter aftapaansluiting | 0 mm |
| Max. werkdruk | 8 bar |
| Energie-efficiëntie van waterverwarming (Nwh) | 37.2 % |
| Tankvolume | 150 l |
| Nom. diameter koud tapwater | Overig |
| Aansluitspanning | 360 - 440 V |
| Kwaliteitsklasse boiler | Overig |
| Oppervlaktebescherming vat | Koperen voering |
| Categorieën |
Boilers
Ventilatie verwarming |
Inventum
» Meer informatie over Inventum
Huidige product