Schneider Electric iro zoemer 220V - A9A15322
Artikelnummer: 20599606 | Fabrikantnummer: A9A15322 | EAN: 3606480327308
Het productnummer van de fabrikant is A9A15322. Het EAN nummer is 3606480327308. Het interne artikelnummer is 20599606.
| Klasse |
Optische/akoestische signaalgever modulair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Acti9 iSO, iRO
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Inbouwdiepte | 50 mm |
| Nom. (meet)spanning | 230 V |
| Optische melding | Nee |
| Akoestische melding | Ja |
| Toontype | Continu toon |
| Geluidsniveau | 70 dB |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric