Itho Daalderop Elektroboilers 80-Mono-3 7500W/400V - 07.11.49.249
Artikelnummer: 26721040 | Fabrikantnummer: 07.11.49.249 | EAN: 8713418000716
Het productnummer van de fabrikant is 07.11.49.249. Het EAN nummer is 8713418000716. Het interne artikelnummer is 26721040.
| Klasse |
Boiler elektrisch
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Itho Daalderop
Toon alle producten van Itho Daalderop |
| Serie |
Elektroboilers
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 497 mm |
| Diepte | 497 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Hoogte | 840 mm |
| Materiaal boilervat | Koper |
| Duo uitvoering | Nee |
| Temperatuurbegrenzing | Ja |
| Met drukreduceerventiel | Nee |
| Met circulatie-aansluiting | Nee |
| Beschermingsanode | Nee |
| Plaatsing horizontaal | Nee |
| Plint boiler | Nee |
| Plaatsing verticaal | Ja |
| Geschikt voor kokend water | Nee |
| Met temperatuurindicatie | Ja |
| Materiaal mantel | Staal |
| Met nachtstroomschakeling | Ja |
| Wandopstelling | Ja |
| Aansluiting koud tapwater | Buitendraad |
| Aansluiting warm tapwater | Buitendraad |
| Hot fill | Ja |
| Capaciteitsprofiel | XL |
| Nom. vermogen | 7.5 kW |
| Drie fase uitvoering | Ja |
| Energie-efficiëntie van waterverwarming (Nwh) | 34.3 % |
| Met reinigingsopening | Nee |
| Met kraan/mengkraan | Nee |
| Lagedruk uitvoering | Ja |
| Aansluitspanning | 400 - 400 V |
| Nom. diameter warm tapwater | 1/2" (15) |
| Nom. diameter koud tapwater | 1/2" (15) |
| Max. werkdruk | 8 bar |
| Tankvolume | 80 l |
| Oppervlaktebescherming vat | Onbehandeld |
| Montagewijze | Hangend |
| Onderbouw model | Nee |
| Bovenbouw model | Ja |
| Categorieën |
Boilers
Ventilatie verwarming |
Itho Daalderop inlaatcombinatie 6-bar
Artikelnummer: 22384673
Fabrikantnummer: 07.92.64.055
Itho Daalderop AANSLUITBUIS 62CM SE2
Artikelnummer: 22957765
Fabrikantnummer: 07.92.70.001
Itho Daalderop aansl.buis gebog 15x700mm(pr.P.set)
Artikelnummer: 22957766
Fabrikantnummer: 07.92.70.004
Itho Daalderop VERL.NIPP.3/8X1/2 SE2
Artikelnummer: 22957769
Fabrikantnummer: 07.92.72.006
Itho Daalderop OPHANGBEUGEL
Artikelnummer: 22957908
Fabrikantnummer: 07.98.37.044S
Itho Daalderop inlaatmengkraan
Artikelnummer: 22957686
Fabrikantnummer: 03-00003
Itho Daalderop UITLAATBUIS 80L
Artikelnummer: 22957745
Fabrikantnummer: 07.90.74.097S
Itho Daalderop SCHEEPSBEUGEL 079245008
Artikelnummer: 22957761
Fabrikantnummer: 07.92.45.008
Itho Daalderop T-STUK MET VERLENGPYP
Artikelnummer: 22957770
Fabrikantnummer: 07.92.78.005
Itho Daalderop serviceset maximaalthermostaat 3 polig
Artikelnummer: 23500990
Fabrikantnummer: 05-00090
Itho Daalderop AANDRUKPLAAT
Artikelnummer: 23500991
Fabrikantnummer: 07.90.13.010S
Itho Daalderop
Itho Daalderop is een Nederlands bedrijf die duurzame energiezuinige oplossingen ontwikkelt op het gebied van koelen en verwarmen, ventilatie, warm water, regeltechniek en duurzame opwekking. Deze oplossingen worden ontwikkeld vanuit naleving van de slogan ‘Climate for life’.
De innovatieve producten en systemen zorgen voor een comfortabel, gezond en energiezuinig binnenklimaat. Itho Daalderop heeft daarom alles in huis, voor een duurzaam thuis.
» Meer informatie over Itho DaalderopArtikelnummer: 26721040
Fabrikantnummer: 07.11.49.249
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.