JMV Moer M4 elektrolytisch verzinkt zink 9400400 - 03604001
Artikelnummer: 10377754 | Fabrikantnummer: 03604001 | EAN: 8712978004264
Het productnummer van de fabrikant is 03604001. Het EAN nummer is 8712978004264. Het interne artikelnummer is 10377754.
| Klasse |
Moer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
JMV
Toon alle producten van JMV |
| Serie |
Moeren
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Spoed schroefdraad | 1 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met nylonring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Hoogte | 3.2 mm |
| Sleutelwijdte | 7 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 4 |
| Kleur | Zink |
| Aandraaivoorziening | Buitenzeskant |
| Lasbaar | Nee |
| Materiaalkwaliteit | 8 (staal) |
| Model | Moer |
| Categorieën |
Van geel p31 toebehoren
Legrand Kabelgoten metaal Installatiebuis kabelgoot |
Bizline Zeskantmoer M4 (X 200)
Artikelnummer: 21268130
Fabrikantnummer: BIZ 770190