JMV RADIATORKLEM E 2X25+1X6 - 9200044
Artikelnummer: 25655811 | Fabrikantnummer: 9200044 | EAN: 8712978002031
Het productnummer van de fabrikant is 9200044. Het EAN nummer is 8712978002031. Het interne artikelnummer is 25655811.
| Klasse |
Potentiaalvereffeningsrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
JMV
Toon alle producten van JMV |
| Breedte | 20 mm |
| Uitvoering | Alleen klem |
| Aantal aansluitingen geleider tot 6 mm² star | 1 |
| Hoogte | 12 mm |
| Lengte | 28 mm |
| Isolator | Nee |
| Materiaal contactrail | Messing |
| Materiaal klem | Messing |
| Bouwvorm | Niet modulair |
| Aantal aansluitingen geleider tot 25 mm² star | 2 |
| Oppervlakte contactrail | Vernikkeld |
| Oppervlakte klem | Vernikkeld |
| Aantal aansluitingen ronde geleider totaal | 3 |
| Categorieën |
Aardingsmaterialen
Installatiemateriaal |