JMV Plafondhaak Ø3.5 50MM elektrolytisch verzinkt 9400100 - 23450001
Artikelnummer: 10364272 | Fabrikantnummer: 23450001 | EAN: 8712978003335
Het productnummer van de fabrikant is 23450001. Het EAN nummer is 8712978003335. Het interne artikelnummer is 10364272.
| Klasse |
Schroefhaak
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
JMV
Toon alle producten van JMV |
| Serie |
Plafondhaken
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Schroefdraadlengte | 18 mm |
| Totale lengte | 50 mm |
| Met kunststofommanteling | Nee |
| Inwendige oogdiameter | 14 mm |
| Schachtlengte | 30 mm |
| Schachtdiameter | 3.45 mm |
| Categorieën |
Spijkers schroeven en pluggen
Bevestigingsmateriaal |
Artikelnummer: 10364272
Fabrikantnummer: 23450001