JMV Spaanplaatschroef 3,5x16 met verzonken kop - 801.35016.1022
Artikelnummer: 10380562 | Fabrikantnummer: 801.35016.1022 | EAN: 8712978008194
Het productnummer van de fabrikant is 801.35016.1022. Het EAN nummer is 8712978008194. Het interne artikelnummer is 10380562.
| Klasse |
Spaanplaatschroef
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
JMV
Toon alle producten van JMV |
| Serie |
Spaanplaatschroeven
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Lengte | 16 mm |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Schroefdraadlengte | 16 mm |
| Kleur | Staal |
| Aandraaivoorziening | Pozidriv PZ |
| Gehard | Ja |
| Kopvorm | Overig |
| Schroefdraaddiameter | 3.5 mm |
| Schachtdiameter | 3.5 mm |
| Type schroefdraad | Overig |
| Oppervlaktebehandeling | Overig |
| Verzonken kop | Ja |
| Kopdiameter | 8 mm |
| Puntvorm | Puntig |
| Punt met freesribben | Nee |
| Draadverdeling | Voldraad |
| Combinatiedraad | Nee |
| Met freesribben onder kop | Ja |
| Met schachtribben | Ja |
| Kopboring | Nee |
| Met antiwrijvingscoating | Ja |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën |
Schroeven en pluggen
Installatiemateriaal |
Artikelnummer: 10380562
Fabrikantnummer: 801.35016.1022