JMV Spaanplaatschroeven Spaanplaatschroef 4,0x12, gehard metaal, verzinkt, met bol-cilinderkop - 61340151
Artikelnummer: 10379818 | Fabrikantnummer: 61340151 | EAN: 8712978006510
Het productnummer van de fabrikant is 61340151. Het EAN nummer is 8712978006510. Het interne artikelnummer is 10379818.
| Klasse |
Spaanplaatschroef
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
JMV
Toon alle producten van JMV |
| Serie |
Spaanplaatschroeven
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Schroefdraadlengte | 12 mm |
| Kleur | Staal |
| Lengte | 12 mm |
| Aandraaivoorziening | Pozidriv PZ |
| Gehard | Ja |
| Schroefdraaddiameter | 4 mm |
| Kopvorm | Bolcilinder |
| Schachtdiameter | 4 mm |
| Verzonken kop | Nee |
| Type schroefdraad | Overig |
| Oppervlaktebehandeling | Overig |
| Draadverdeling | Voldraad |
| Combinatiedraad | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën |
Schroeven en pluggen
Installatiemateriaal |
Artikelnummer: 10379818
Fabrikantnummer: 61340151