JMV Spaanplaatschroef 4.0x25 met verzonken kop-torx bitmaat TX-20 - 805.40025.1122
Artikelnummer: 21127681 | Fabrikantnummer: 805.40025.1122 | EAN: 8712978695165
Het productnummer van de fabrikant is 805.40025.1122. Het EAN nummer is 8712978695165. Het interne artikelnummer is 21127681.
| Klasse |
Spaanplaatschroef
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
JMV
Toon alle producten van JMV |
| Serie |
Spaanplaatschroeven
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Lengte | 25 mm |
| Schroefdraadlengte | 25 mm |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Gehard | Ja |
| Kopvorm | Overig |
| Schroefdraaddiameter | 4 mm |
| Schachtdiameter | 4 mm |
| Type schroefdraad | Overig |
| Oppervlaktebehandeling | Overig |
| Verzonken kop | Ja |
| Kopdiameter | 8 mm |
| Puntvorm | Puntig |
| Punt met freesribben | Nee |
| Draadverdeling | Voldraad |
| Combinatiedraad | Nee |
| Met freesribben onder kop | Ja |
| Met schachtribben | Ja |
| Kopboring | Nee |
| Met antiwrijvingscoating | Ja |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën |
Schroeven en pluggen
Installatiemateriaal |
Artikelnummer: 21127681
Fabrikantnummer: 805.40025.1122