JMV SPIJKERCLIP 16-20MM DS100 - 9300604
Artikelnummer: 25655908 | Fabrikantnummer: 9300604 | EAN: 8712978062967
Het productnummer van de fabrikant is 9300604. Het EAN nummer is 8712978062967. Het interne artikelnummer is 25655908.
| Klasse |
Spijkerclip
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
JMV
Toon alle producten van JMV |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| Kleur | Zuiver wit |
| Vorm | Rond (voor ronde kabel) |
| Dubbele uitvoering | Nee |
| Spijkerdiameter | 2.5 mm |
| Spijkerlengte | 40 mm |
| Gehard stalen spijker | Ja |
| Voor vlakkabel | N.v.t. |
| Met spijker | Ja |
| Geschikt voor diameter | 16 t/m 20 mm |
| Categorieën |
Zadels en spijkerclips
Installatiemateriaal |