JMV Spijkerbare plugclip halogeenvrij 16/19 MM naturel - 300620
Artikelnummer: 20507514 | Fabrikantnummer: 300620 | EAN: 8712978997344
Het productnummer van de fabrikant is 300620. Het EAN nummer is 8712978997344. Het interne artikelnummer is 20507514.
| Klasse |
Spijkerclip
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
JMV
Toon alle producten van JMV |
| Serie |
Betonclips
Toon alle producten in deze serie |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Kunststof |
| Buisvergrendeling | Nee |
| Dubbele uitvoering | Nee |
| Spijkerdiameter | 2.5 mm |
| Spijkerlengte | 40 mm |
| Gehard stalen spijker | Ja |
| Met schroef | Nee |
| Met spijker | Ja |
| Geschikt voor diameter | 16 - 19 mm |
| Bevestigingswijze | Spijker |
| Kleur | Kleurloos |
| Bevestigingsdiepte | 21 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Categorieën |
Zadels en spijkerclips
Installatiemateriaal |
Artikelnummer: 20507514
Fabrikantnummer: 300620