JMV SPYKERCLIP 16-19 CR DS150 - 9300602
Artikelnummer: 25655922 | Fabrikantnummer: 9300602 | EAN: 8712978059851
Het productnummer van de fabrikant is 9300602. Het EAN nummer is 8712978059851. Het interne artikelnummer is 25655922.
| Klasse |
Spijkerclip
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
JMV
Toon alle producten van JMV |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| Kleur | Crème-wit |
| Diameter | 16 t/m 19 mm |
| Vorm | Rond (voor ronde kabel) |
| Dubbele uitvoering | Nee |
| Spijker meegeleverd | Ja |
| Spijkerdiameter | 2.5 mm |
| Voor vlakkabel | Niet van toepassing |
| Spijkerlengte | 40 mm |
| Gehard stalen spijker | Ja |
| Categorieën |
Zadels en spijkerclips
Installatiemateriaal |