JMV 805.40035.1122 Hout-/ bouwschroef | 9450130 - 805.40035.1122
Artikelnummer: 23501355 | Fabrikantnummer: 805.40035.1122 | EAN: 8712978695301
Het productnummer van de fabrikant is 805.40035.1122. Het EAN nummer is 8712978695301. Het interne artikelnummer is 23501355.
| Klasse |
Spaanplaatschroef
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
JMV
Toon alle producten van JMV |
| Serie |
Spaanplaatschroeven
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Lengte | 35 mm |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Gehard | Ja |
| Kopvorm | Overig |
| Schroefdraaddiameter | 4 mm |
| Schroefdraadlengte | 35 mm |
| Schachtdiameter | 4 mm |
| Type schroefdraad | Overig |
| Oppervlaktebehandeling | Overig |
| Verzonken kop | Ja |
| Kopdiameter | 8 mm |
| Puntvorm | Puntig |
| Punt met freesribben | Nee |
| Draadverdeling | Voldraad |
| Combinatiedraad | Nee |
| Met freesribben onder kop | Ja |
| Met schachtribben | Ja |
| Kopboring | Nee |
| Met antiwrijvingscoating | Ja |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën |
Schroeven en pluggen
Installatiemateriaal |
Artikelnummer: 23501355
Fabrikantnummer: 805.40035.1122