JMV ZELFB.SCHRF 4.2X25 DS200 - 9464225
Artikelnummer: 25655319 | Fabrikantnummer: 9464225 | EAN: 8712978011248
Het productnummer van de fabrikant is 9464225. Het EAN nummer is 8712978011248. Het interne artikelnummer is 25655319.
| Klasse |
Plaatschroef
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
JMV
Toon alle producten van JMV |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Schroefdraadlengte | 20 mm |
| Lengte | 25 mm |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Gehard | Ja |
| Schroefdraaddiameter | 4.2 mm |
| Aantal per verpakking | 200 |
| Aandraaivoorziening | Buitenzeskant |
| Verzonken kop | Nee |
| Type schroefdraad | Overig |
| Oppervlaktebehandeling | Overig |
| Puntvorm | Zelfborend |
| Met vaste flens | Nee |
| Met ring en afdichting | Ja |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën |
Schroeven en pluggen
Installatiemateriaal |