JMV ZELFBOREN 9474219 DS200 - 9474219
Artikelnummer: 25655339 | Fabrikantnummer: 9474219 | EAN: 8712978014560
Het productnummer van de fabrikant is 9474219. Het EAN nummer is 8712978014560. Het interne artikelnummer is 25655339.
| Klasse |
Plaatschroef
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
JMV
Toon alle producten van JMV |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Schroefdraadlengte | 14 mm |
| Kopvorm | Cilinderkop |
| Lengte | 19 mm |
| Gehard | Ja |
| Schroefdraaddiameter | 4.2 mm |
| Aantal per verpakking | 200 |
| Grootte bit | 2 |
| Verzonken kop | Nee |
| Aandraaivoorziening | Binnenvierkant |
| Type schroefdraad | Overig |
| Oppervlaktebehandeling | Overig |
| Met ring en afdichting | Nee |
| Puntvorm | Zelfborend |
| Met vaste flens | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën |
Schroeven en pluggen
Installatiemateriaal |