Jobarco Jobcoax coaxkabel 75ohm 0148016meter - 0148016
Artikelnummer: 20508402 | Fabrikantnummer: 0148016 | EAN: 8719725022007
Het productnummer van de fabrikant is 0148016. Het EAN nummer is 8719725022007. Het interne artikelnummer is 20508402.
RG 213 U HALOGEENVRIJ ZWART
| Klasse |
Coaxkabel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Jobarco
Toon alle producten van Jobarco |
| Serie |
Jobcoax
Toon alle producten in deze serie |
| Mantelkleur | Zwart |
| Uitvoering buitengeleider | Vlechtwerk |
| Klasse binnengeleider | Klasse 5 = soepel |
| Buitendiameter circa | 10.3 mm |
| Karakteristieke impedantie | 50 Ohm |
| Diameter buitengeleider | 7.2 mm |
| Diameter binnengeleider | 5.3 mm |
| Diëlektricum | Polyetheen, hoge dichtheid (HD-PE) |
| Geschikt voor verwerking in aarde/ondergrond | Nee |
| Categorieën |
Coax kabel
Draad en kabel |