Jobarco Eq-flex CC eca stuurstroomkabel 25G1,5MM² 1005625H0500 - 1005625
Artikelnummer: 20351184 | Fabrikantnummer: 1005625 | EAN: 8719725128013
Het productnummer van de fabrikant is 1005625. Het EAN nummer is 8719725128013. Het interne artikelnummer is 20351184.
EQ CC 25 X 1,5 QMM
| Klasse |
Voedingskabel < 1 kV, voor beweegbare toepassingen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Jobarco
Toon alle producten van Jobarco |
| Serie |
EQ-flex
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Mantelkleur | Grijs |
| Afscherming groepen | Geen |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Getwist | Nee |
| Afscherming collectief | Geen |
| Adercodering | Cijfers |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Nee |
| Nom. spanning U0 | 500 V |
| Nom. spanning U | 500 V |
| Aantal aders | 25 |
| Scherm | Nee |
| Geleidervorm | Rond |
| Draagorgaan | Geen |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| Buitendiameter circa | 16.9 mm |
| Mantelmateriaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 70 °C |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -30 - 70 °C |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Specificatie aderisolatie | Overig |
| Specificatie mantelmateriaal | Overig |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Nee |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -5 - 70 °C |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Eca |
| Categorieën |
Energiekabels
Draad en kabel |
Jobarco
» Meer informatie over JobarcoArtikelnummer: 20351184
Fabrikantnummer: 1005625