Jobarco Kemaflex dca stuurstroomleiding 34G0,75MM² grijs 0102434R0050 RG - 0102434
Artikelnummer: 20349824 | Fabrikantnummer: 0102434 | EAN: 8719725002603
Het productnummer van de fabrikant is 0102434. Het EAN nummer is 8719725002603. Het interne artikelnummer is 20349824.
KVCY 34 X 0,75 QMM
| Klasse |
Voedingskabel < 1 kV, voor beweegbare toepassingen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Jobarco
Toon alle producten van Jobarco |
| Serie |
Kemaflex
Toon alle producten in deze serie |
| Mantelkleur | Grijs |
| Afscherming groepen | Geen |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Getwist | Nee |
| Adercodering | Cijfers |
| Afscherming collectief | Vlechtwerk |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Nee |
| Nom. spanning U | 500 V |
| Nom. geleiderdoorsnede | 0.75 mm² |
| Nom. spanning U0 | 300 V |
| Geleidervorm | Rond |
| Scherm | Ja |
| Aantal aders | 34 |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| Buitendiameter circa | 23 mm |
| Mantelmateriaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 70 °C |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -30 - 80 °C |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Nee |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -5 - 80 °C |
| Eurobrandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Dca |
| Eurobrandklasse volgens EN 13501-6: rookontwikkeling | s3 |
| Eurobrandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | a3 |
| Eurobrandklasse volgens EN 13501-6: brandende vallende druppels/deeltjes | d0 |
| Categorieën |
Energiekabels
Draad en kabel |
Jobarco
» Meer informatie over JobarcoArtikelnummer: 20349824
Fabrikantnummer: 0102434