Jobarco Kemaflex dca stuurstroomleiding 4G1MM² grijs 0102504R0050 RG - 0102504
Artikelnummer: 20350584 | Fabrikantnummer: 0102504 | EAN: 8719725002702
Het productnummer van de fabrikant is 0102504. Het EAN nummer is 8719725002702. Het interne artikelnummer is 20350584.
KVCY 4 X 1 QMM
| Klasse |
Voedingskabel < 1 kV, voor beweegbare toepassingen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Jobarco
Toon alle producten van Jobarco |
| Serie |
Kemaflex
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. geleiderdoorsnede | 1 mm² |
| Aantal aders | 4 |
| Mantelkleur | Grijs |
| Afscherming groepen | Geen |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Getwist | Nee |
| Adercodering | Cijfers |
| Afscherming collectief | Vlechtwerk |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Nee |
| Nom. spanning U | 500 V |
| Nom. spanning U0 | 300 V |
| Geleidervorm | Rond |
| Scherm | Ja |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| Buitendiameter circa | 10.3 mm |
| Mantelmateriaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 70 °C |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -30 - 80 °C |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Nee |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -5 - 80 °C |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Dca |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: rookontwikkeling | s3 |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | a3 |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: brandende vallende druppels/deeltjes | d0 |
| Categorieën |
Montagesnoer
Draad en kabel |
Jobarco
» Meer informatie over JobarcoArtikelnummer: 20350584
Fabrikantnummer: 0102504