Jobarco Highflex stuurstroomleiding 25G1MM² zwart 1207525meter - 1207525
Artikelnummer: 20352689 | Fabrikantnummer: 1207525 | EAN: 8719725133840
Het productnummer van de fabrikant is 1207525. Het EAN nummer is 8719725133840. Het interne artikelnummer is 20352689.
CC-BD 25 X 1 HIGHFLEX UL ZW
| Klasse |
Voedingskabel < 1 kV, voor beweegbare toepassingen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Jobarco
Toon alle producten van Jobarco |
| Serie |
Highflex
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. geleiderdoorsnede | 1 mm² |
| Mantelkleur | Zwart |
| Afscherming groepen | Geen |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Getwist | Nee |
| Afscherming collectief | Geen |
| Adercodering | Cijfers |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Nee |
| Aantal aders | 25 |
| Scherm | Nee |
| Geleidervorm | Rond |
| Nom. spanning U0 | 600 V |
| Beschermd tegen torderen | Nee |
| Nom. spanning U | 600 V |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| Mantelmateriaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Buitendiameter circa | 18.2 mm |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 70 °C |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 90 °C |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Nee |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -5 - 90 °C |
| Categorieën |
Energiekabels
Draad en kabel |
Jobarco
» Meer informatie over JobarcoArtikelnummer: 20352689
Fabrikantnummer: 1207525