Jobarco Highflex stuurstroomleiding 12G0,75MM² 0169017R0050 - 0169017
Artikelnummer: 20204012 | Fabrikantnummer: 0169017 | EAN: 8719725028634
Het productnummer van de fabrikant is 0169017. Het EAN nummer is 8719725028634. Het interne artikelnummer is 20204012.
PRO CC 2D 12 X 0,75 QMM HIGHFLEX
| Klasse |
Voedingskabel < 1 kV, voor beweegbare toepassingen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Jobarco
Toon alle producten van Jobarco |
| Serie |
Highflex
Toon alle producten in deze serie |
| Afscherming groepen | Geen |
| Afscherming collectief | Geen |
| Adercodering | Cijfers |
| Getwist | Per drie |
| Aantal aders | 12 |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Nee |
| Nom. spanning U | 500 V |
| Samenstelling geleider | Klasse 6 = extra soepel |
| Nom. geleiderdoorsnede | 0.75 mm² |
| Scherm | Nee |
| Nom. spanning U0 | 300 V |
| Geleidervorm | Rond |
| Beschermd tegen torderen | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| Mantelkleur | Overig |
| Buitendiameter circa | 10.1 mm |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 70 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 90 °C |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Nee |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -25 - 90 °C |
| Categorieën |
Energiekabels
Draad en kabel |
Jobarco
» Meer informatie over JobarcoArtikelnummer: 20204012
Fabrikantnummer: 0169017