Jobarco Purflex stuurstroomleiding 7G2,5MM² zwart 0150707meter len - 0150707
Artikelnummer: 20352072 | Fabrikantnummer: 0150707 | EAN: 8719725023110
Het productnummer van de fabrikant is 0150707. Het EAN nummer is 8719725023110. Het interne artikelnummer is 20352072.
PUR-TPE 7 X 2,5 QMM ZWART
| Klasse |
Voedingskabel < 1 kV, voor beweegbare toepassingen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Jobarco
Toon alle producten van Jobarco |
| Serie |
Purflex
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Mantelkleur | Zwart |
| Afscherming groepen | Geen |
| Getwist | Nee |
| Afscherming collectief | Geen |
| Adercodering | Cijfers |
| Aantal aders | 7 |
| Nom. spanning U | 500 V |
| Samenstelling geleider | Klasse 6 = extra soepel |
| Scherm | Nee |
| Nom. spanning U0 | 300 V |
| Geleidervorm | Rond |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Ja |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 80 °C |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| Buitendiameter circa | 11.5 mm |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -50 - 90 °C |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Nee |
| Mantelmateriaal | Polyurethaan (PU) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -30 - 90 °C |
| Categorieën |
Stuurstroomkabel
Draad en kabel |
Jobarco
» Meer informatie over JobarcoArtikelnummer: 20352072
Fabrikantnummer: 0150707