Jobarco Purflex stuurstroomleiding 2x0,75MM² zwart 0154402meter len - 0154402
Artikelnummer: 20351360 | Fabrikantnummer: 0154402 | EAN: 8719725024865
Het productnummer van de fabrikant is 0154402. Het EAN nummer is 8719725024865. Het interne artikelnummer is 20351360.
PUR-TPE-CY 2 X 0,75 QMM ZWART
| Klasse |
Voedingskabel < 1 kV, voor beweegbare toepassingen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Jobarco
Toon alle producten van Jobarco |
| Serie |
Purflex
Toon alle producten in deze serie |
| Mantelkleur | Zwart |
| Afscherming groepen | Geen |
| Getwist | Nee |
| Aantal aders | 2 |
| Adercodering | Cijfers |
| Afscherming collectief | Vlechtwerk |
| Nom. spanning U | 500 V |
| Samenstelling geleider | Klasse 6 = extra soepel |
| Nom. geleiderdoorsnede | 0.75 mm² |
| Nom. spanning U0 | 300 V |
| Geleidervorm | Rond |
| Scherm | Ja |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Ja |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 80 °C |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| Buitendiameter circa | 5.3 mm |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -50 - 90 °C |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Nee |
| Mantelmateriaal | Polyurethaan (PU) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -30 - 90 °C |
| Categorieën |
Stuurstroomkabel
Draad en kabel |
Jobarco
» Meer informatie over JobarcoArtikelnummer: 20351360
Fabrikantnummer: 0154402