Jobarco Radox installatiedraad 0,25MM² lila/violet - 2110107
Artikelnummer: 20414251 | Fabrikantnummer: 2110107 | EAN: 7611832014306
Het productnummer van de fabrikant is 2110107. Het EAN nummer is 7611832014306. Het interne artikelnummer is 20414251.
RADOX 125 0,25 QMM PAARS
| Klasse |
Voedingskabel < 1 kV, voor vaste aanleg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Jobarco
Toon alle producten van Jobarco |
| Serie |
RADOX
Toon alle producten in deze serie |
| Adercodering | Kleur |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Nee |
| Nom. geleiderdoorsnede | 0.25 mm² |
| Scherm | Nee |
| Aantal aders | 1 |
| Geleidervorm | Rond |
| Litze | Nee |
| Loodmantel | Nee |
| Nom. spanning U0 | 450 V |
| Nom. spanning U | 750 V |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee |
| Aderkleur | Violet |
| Vochtbarrière | Geen |
| Bewapening/armering | Geen |
| Mantelkleur | Overig |
| Materiaal aderisolatie | Polyolefine |
| Mantelmateriaal | Polyolefine |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 125 °C |
| Oppervlakte geleider | Vertind |
| Aders getwist | Nee |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Specificatie aderisolatie | Overig |
| Specificatie mantelmateriaal | Overig |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Nee |
| Geschikt als installatiekabel | Ja |
| Gecertificeerd voor scheepsapplicaties | Nee |
| Gecertificeerd voor luchthaven verlichtingskabel | Nee |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 125 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -40 - 125 °C |
| Buitendiameter circa | 1.45 mm |
| Categorieën |
Energiekabels
Draad en kabel |