Jobarco Radox installatiedraad 1,5MM² groen - 2110505
Artikelnummer: 20414231 | Fabrikantnummer: 2110505 | EAN: 7611832002846
Het productnummer van de fabrikant is 2110505. Het EAN nummer is 7611832002846. Het interne artikelnummer is 20414231.
RADOX 125 1,5 QMM GROEN
| Klasse |
Voedingskabel < 1 kV, voor vaste aanleg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Jobarco
Toon alle producten van Jobarco |
| Serie |
RADOX
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Mantelkleur | Groen |
| Adercodering | Kleur |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Nee |
| Scherm | Nee |
| Aantal aders | 1 |
| Geleidervorm | Rond |
| Litze | Nee |
| Loodmantel | Nee |
| Nom. spanning U0 | 600 V |
| Nom. spanning U | 1000 V |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee |
| Aderkleur | Groen |
| Vochtbarrière | Geen |
| Bewapening/armering | Geen |
| Buitendiameter circa | 2.7 mm |
| Materiaal aderisolatie | Polyolefine |
| Mantelmateriaal | Polyolefine |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 125 °C |
| Oppervlakte geleider | Vertind |
| Aders getwist | Nee |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Specificatie aderisolatie | Overig |
| Specificatie mantelmateriaal | Overig |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Nee |
| Geschikt als installatiekabel | Ja |
| Gecertificeerd voor scheepsapplicaties | Nee |
| Gecertificeerd voor luchthaven verlichtingskabel | Nee |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 125 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -40 - 125 °C |
| Categorieën |
Energiekabels
Draad en kabel |