Jobarco Radox stuurstroomleiding 4G1,5MM² zwart 2170604meter - 2170604
Artikelnummer: 20353865 | Fabrikantnummer: 2170604 | EAN: 7611832311672
Het productnummer van de fabrikant is 2170604. Het EAN nummer is 7611832311672. Het interne artikelnummer is 20353865.
RADOX MARINE MFHSB 4 X 1,5 QMM
| Klasse |
Voedingskabel < 1 kV, voor beweegbare toepassingen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Jobarco
Toon alle producten van Jobarco |
| Serie |
RADOX
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Aantal aders | 4 |
| Mantelkleur | Zwart |
| Adercodering | Kleur |
| Afscherming groepen | Geen |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Getwist | Nee |
| Afscherming collectief | Vlechtwerk |
| Scherm | Nee |
| Geleidervorm | Rond |
| Nom. spanning U0 | 600 V |
| Nom. spanning U | 600 V |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Ja |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| Buitendiameter circa | 8.1 mm |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -50 - 125 °C |
| Oppervlakte geleider | Vertind |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Nee |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 125 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -40 - 125 °C |
| Categorieën |
Energiekabels
Draad en kabel |
Jobarco
» Meer informatie over JobarcoArtikelnummer: 20353865
Fabrikantnummer: 2170604