Jobarco Tray-er stuurstroomleiding 2x1mm² grijs - 1230502
Artikelnummer: 20353875 | Fabrikantnummer: 1230502 | EAN: 8719725134717
Het productnummer van de fabrikant is 1230502. Het EAN nummer is 8719725134717. Het interne artikelnummer is 20353875.
soepele voedingskabels specifiek geschikt voor toepassing in kabelgoten en kabeldraagsystemen. Gekeurd volgens UL/CSA.
TRAY-ER CC 2 X 1 QMM UL/CSA
| Klasse |
Voedingskabel < 1 kV, voor beweegbare toepassingen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Jobarco
Toon alle producten van Jobarco |
| Serie |
TRAY-ER
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. geleiderdoorsnede | 1 mm² |
| Mantelkleur | Grijs |
| Afscherming groepen | Geen |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Getwist | Nee |
| Afscherming collectief | Geen |
| Aantal aders | 2 |
| Adercodering | Cijfers |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Nee |
| Scherm | Nee |
| Geleidervorm | Rond |
| Nom. spanning U0 | 600 V |
| Nom. spanning U | 600 V |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| Buitendiameter circa | 7.9 mm |
| Mantelmateriaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 70 °C |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 90 °C |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Nee |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -5 - 90 °C |
| Categorieën |
Energiekabels
Draad en kabel |