Jobarco Trioflex installatiedraad 35MM² zwart 1301153meter - 1301153
Artikelnummer: 20413595 | Fabrikantnummer: 1301153 | EAN: 8719725136292
Het productnummer van de fabrikant is 1301153. Het EAN nummer is 8719725136292. Het interne artikelnummer is 20413595.
TRIOFLEX MS 35 QMM ZWART
| Klasse |
Voedingskabel < 1 kV, voor vaste aanleg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Jobarco
Toon alle producten van Jobarco |
| Serie |
Trioflex
Toon alle producten in deze serie |
| Mantelkleur | Zwart |
| Adercodering | Kleur |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Nee |
| Scherm | Nee |
| Aantal aders | 1 |
| Aderkleur | Zwart |
| Nom. geleiderdoorsnede | 35 mm² |
| Geleidervorm | Rond |
| Litze | Nee |
| Loodmantel | Nee |
| Nom. spanning U0 | 600 V |
| Nom. spanning U | 1000 V |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee |
| Vochtbarrière | Geen |
| Bewapening/armering | Geen |
| Buitendiameter circa | 10.5 mm |
| Mantelmateriaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 70 °C |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 105 °C |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Aders getwist | Nee |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Specificatie aderisolatie | Overig |
| Specificatie mantelmateriaal | Overig |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Nee |
| Gecertificeerd voor luchthaven verlichtingskabel | Nee |
| Geschikt als installatiekabel | Nee |
| Gecertificeerd voor scheepsapplicaties | Ja |
| Eurobrandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Eca |
| Categorieën |
Energiekabels
Draad en kabel |
Jobarco
» Meer informatie over JobarcoArtikelnummer: 20413595
Fabrikantnummer: 1301153