Jobarco Trioflex stuurstroomleiding 3G1,5MM² grijs 1305603meter - 1305603
Artikelnummer: 20349626 | Fabrikantnummer: 1305603 | EAN: 8719725137022
Het productnummer van de fabrikant is 1305603. Het EAN nummer is 8719725137022. Het interne artikelnummer is 20349626.
TRIOFLEX CC 3 X 1,5 QMM
| Klasse |
Voedingskabel < 1 kV, voor beweegbare toepassingen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Jobarco
Toon alle producten van Jobarco |
| Serie |
Trioflex
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Aantal aders | 3 |
| Mantelkleur | Grijs |
| Afscherming groepen | Geen |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Getwist | Nee |
| Afscherming collectief | Geen |
| Adercodering | Cijfers |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Nee |
| Scherm | Nee |
| Nom. spanning U0 | 300 V |
| Geleidervorm | Rond |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 90 °C |
| Nom. spanning U | 600 V |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| Buitendiameter circa | 8.2 mm |
| Mantelmateriaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -30 - 90 °C |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Nee |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -5 - 90 °C |
| Eurobrandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Eca |
| Categorieën |
Stuurstroomkabel
Draad en kabel |
Jobarco
» Meer informatie over JobarcoArtikelnummer: 20349626
Fabrikantnummer: 1305603