JSL KABELDOOS 223-C IP-65 - 154100009
Artikelnummer: 23486781 | Fabrikantnummer: 154100009 | EAN: 5601859080608
Het productnummer van de fabrikant is 154100009. Het EAN nummer is 5601859080608. Het interne artikelnummer is 23486781.
| Klasse |
Doos voor montage op de wand/plafond
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
JSL
Toon alle producten van JSL |
| Serie |
Kabeldoos serie 200
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 110 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Lengte | 175 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Diepte | 66 mm |
| Vorm | Rechthoekig |
| Kleur | Grijs |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Diameter | 0 mm |
| Type behuizingsdoorvoer | Uitbreekpoort |
| Achterinvoer | Nee |
| Met afscherming | Nee |
| Functiebehoud | Geen |
| Voor buisdiameter | Overig |
| Montagewijze | Universeel |
| Dekselbevestiging | Geschroefd |
| Aantal invoeren | 10 |
| Transparant deksel | Nee |
| Uitgerust met | Geen |
| Rijgbaar | Nee |
| Verzegelbaar | Nee |
| Giethars meegeleverd | Nee |
| Weersbestendig | Ja |
| Nom. isolatiespanning Ui | 0 V |
| Max. aderdoorsnede | 14 mm² |
| Gebruikstemperatuur | -5 - 60 °C |
| Montage onder water | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Categorieën |
Dozen deksels en toebehoren
Installatiemateriaal |