JUMIKO Led Panel 150x50mm 4000K - 402000005
Artikelnummer: 22576655 | Fabrikantnummer: 402000005 | EAN: 8719075984741
Het productnummer van de fabrikant is 402000005. Het EAN nummer is 8719075984741. Het interne artikelnummer is 22576655.
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
JUMIKO
Toon alle producten van JUMIKO |
| Serie |
HT1438
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Dimbaar | Ja |
| Spanningstype | DC |
| Kleur | Wit |
| Voet | Overig |
| Energie-efficiëntieklasse | A++ |
| Gemiddelde nom. levensduur | 50000 h |
| Stralingshoek | 120 ° |
| Lampvorm | Overig |
| Specifieke lichtstroom lamp | 144 lm/W |
| Filament lamp | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Lampaanduiding | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Nom. spanning | 30 - 30 V |
| Nom. stroom | 65 - 600 mA |
| Lampvermogen | 1.8 - 18 W |
| Lichtstroom | 309 - 2856 lm |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |