JUMIKO Led Panel 250x23mm 3000K - 402000146
Artikelnummer: 23220550 | Fabrikantnummer: 402000146 | EAN: 8719075984437
Het productnummer van de fabrikant is 402000146. Het EAN nummer is 8719075984437. Het interne artikelnummer is 23220550.
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
JUMIKO
Toon alle producten van JUMIKO |
| Serie |
HT2003
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Dimbaar | Ja |
| Spanningstype | DC |
| Kleur | Wit |
| Voet | Overig |
| Energie-efficiëntieklasse | A++ |
| Gemiddelde nom. levensduur | 50000 h |
| Stralingshoek | 120 ° |
| Lampvorm | Overig |
| Filament lamp | Nee |
| Nom. spanning | 36 - 36 V |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Lampaanduiding | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Specifieke lichtstroom lamp | 170 lm/W |
| Nom. stroom | 65 - 150 mA |
| Lampvermogen | 2 - 5.5 W |
| Lichtstroom | 399 - 922 lm |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |