Jumiko Noodverlichting uns 300LM nood/net ip65 opbouw/inbouw prisma - 406520003
Artikelnummer: 22421468 | Fabrikantnummer: 406520003 | EAN: 8719075980644
Het productnummer van de fabrikant is 406520003. Het EAN nummer is 8719075980644. Het interne artikelnummer is 22421468.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Noodverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
JUMIKO
Toon alle producten van JUMIKO |
| Serie |
UNS Serie
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsklasse | II |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Slagvastheid | IK08 |
| Lampvermogen | 6 W |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Materiaal afdekking | Kunststof transparant |
| Kleurweergave-index | 70-79 |
| Lengte | 110 mm |
| Hoogte/diepte | 65 mm |
| Aansluitwijze | Steekaansluiting |
| Inbouwlengte | 111 mm |
| Inbouwdiepte | 40 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Inbouwhoogte/diepte | 40 mm |
| Voedingssysteem | Decentraal (individuele batterij) |
| Autonomie | 1 h |
| Type schakeling | Continuschakeling/noodschakeling |
| Herkenningsafstand | 25 m |
| Montagewijze | Opbouw/inbouw |
| Accu-eigenschap | NiCd |
| Geschikt voor markeringstype | Sticker |
| Incl. pictogram | Ja |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | 300 lm |
| Breedte | 345 mm |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 5000 - 5000 K |
| Toepassing indicator | Enkelzijdig/dubbelzijdig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4 |
| Functie | Vluchtwegverlichting |
| Energie-efficiëntieklasse van de ingebouwde lamp | A++, A+, A (LED) |
| Nom. levensduur L80/B10 bij 25 °C | 50000 h |
| Vermogensfactor | 0.94 |
| Lichtverdeler | Focuslens |
| Lichtstroom in standby modus | 300 lm |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -5 - 40 °C |
| Inbouwbreedte | 355 mm |
| Nom. stroom | 25 - 30 mA |
| Led nom. stroom bij constante stroom | 500 - 600 mA |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Artikelnummer: 22421468
Fabrikantnummer: 406520003