Jung CD range Combinatie Wissel ST550 wit met R/A - 5576EU
Artikelnummer: 21075978 | Fabrikantnummer: 5576EU | EAN: 4011377507401
Het productnummer van de fabrikant is 5576EU. Het EAN nummer is 4011377507401. Het interne artikelnummer is 21075978.
| Klasse |
Combinatie schakelaar/wandcontactdoos
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Jung
Toon alle producten van Jung |
| Serie |
CD range
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Foutstroombeveiliging | Nee |
| Nom. spanning | 250 V |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Met glaszekering | Nee |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 1013 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Bedieningswijze | Wip/drukker |
| Met verlichting | Nee |
| Montagerichting | Verticaal |
| Aantal contactdozen | 1 |
| Nom. stroom wandcontactdoos | 16 A |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Aantal actieve contacten (vlak) | 0 |
| Aantal actieve contacten (rond) | 2 |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Uitvoering wandcontactdoos | Contactdoos CEE 7/3 (type F) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Duroplast |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Jung
Jung streeft al meer dan 100 jaar naar duurzame vooruitgang. In 1912 is Jung opgericht door Albrecht Jung in het mooie Sauerland. Gestart met uitsluitend de ontwikkeling van de trekschakelaar is Jung uitgegroeid tot een multinational op het gebied van schakelmateriaal. Jung staat garant voor hoogwaardige technologie, kwaliteit en gebruiksgemak gecombineerd met subliem oog voor stijl en design. Hierdoor is het schakelmateriaal van Jung naast functioneel ook echt een blikvanger in het interieur.
» Meer informatie over Jung