Jung Kamertherm. LS990 zwart fan coil 4 pijps - TRDLS923048SW
Artikelnummer: 21457927 | Fabrikantnummer: TRDLS923048SW | EAN: 4011377155985
Het productnummer van de fabrikant is TRDLS923048SW. Het EAN nummer is 4011377155985. Het interne artikelnummer is 21457927.
| Klasse |
Ruimtethermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Jung
Toon alle producten van Jung |
| Serie |
LS RANGE
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 70 mm |
| RAL-nummer | 9005 |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte | 70 mm |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Explosieveilig | Nee |
| Aansluiting | 2-draads |
| Opnemer extern | Nee |
| Type voeding | 230 V AC |
| Met ontvanger | Nee |
| Differentie verstelbaar | Nee |
| Met geluidsindicatie | Nee |
| Met tapwaterschakeling | Nee |
| Met display | Ja |
| Temperatuur afleesbaar | Ja |
| Bediening | Toets |
| Aantal uitgangen verwarming | 2 |
| Type opnemer | Overig |
| Aantal uitgangen koeling | 2 |
| Differentiewaarde | 0.5 - 0.5 K |
| Geschikt voor koeling | Ja |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verdekt/concealed bediening | Nee |
| Model | Merkgebonden |
| Meetbereik | 7 - 7 °C |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Jung
Jung streeft al meer dan 100 jaar naar duurzame vooruitgang. In 1912 is Jung opgericht door Albrecht Jung in het mooie Sauerland. Gestart met uitsluitend de ontwikkeling van de trekschakelaar is Jung uitgegroeid tot een multinational op het gebied van schakelmateriaal. Jung staat garant voor hoogwaardige technologie, kwaliteit en gebruiksgemak gecombineerd met subliem oog voor stijl en design. Hierdoor is het schakelmateriaal van Jung naast functioneel ook echt een blikvanger in het interieur.
» Meer informatie over JungArtikelnummer: 21457927
Fabrikantnummer: TRDLS923048SW