Jung CD500 afdekraam 1V horizontaal en verticaal zwart ip44 - CD590KLUSBSW
Artikelnummer: 22646043 | Fabrikantnummer: CD590KLUSBSW | EAN: 4011377163782
Het productnummer van de fabrikant is CD590KLUSBSW. Het EAN nummer is 4011377163782. Het interne artikelnummer is 22646043.
| Klasse |
Afdekraam schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Jung
Toon alle producten van Jung |
| Serie |
CD range
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Breedte | 67 mm |
| Kleur | Zwart |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Diepte | 15 mm |
| Transparant | Nee |
| Aantal eenheden | 1 |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Met klapdeksel | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP2X |
| Bevestigingswijze | Overig |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9005 |
| Geschikt voor wandgoot | Ja |
| Aantal eenheden verticaal | 1 |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Ja |
| Aantal eenheden horizontaal | 1 |
| Hoogte | 67 mm |
| Met montageraam | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Jung
Jung streeft al meer dan 100 jaar naar duurzame vooruitgang. In 1912 is Jung opgericht door Albrecht Jung in het mooie Sauerland. Gestart met uitsluitend de ontwikkeling van de trekschakelaar is Jung uitgegroeid tot een multinational op het gebied van schakelmateriaal. Jung staat garant voor hoogwaardige technologie, kwaliteit en gebruiksgemak gecombineerd met subliem oog voor stijl en design. Hierdoor is het schakelmateriaal van Jung naast functioneel ook echt een blikvanger in het interieur.
» Meer informatie over JungArtikelnummer: 22646043
Fabrikantnummer: CD590KLUSBSW