Jung KNX Led dimactor 5V 5-48VDC din-rail - 390051SLEDR
Artikelnummer: 23507762 | Fabrikantnummer: 390051SLEDR | EAN: 4011377206939
Het productnummer van de fabrikant is 390051SLEDR. Het EAN nummer is 4011377206939. Het interne artikelnummer is 23507762.
| Klasse |
Dimactor bussysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Jung
Toon alle producten van Jung |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met LED indicatie | Ja |
| Bussysteem KNX | Ja |
| Bussysteem LON | Nee |
| Bussysteem radiofrequent | Nee |
| Andere bussystemen | Geen |
| Busaansluiting incl. | Ja |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Bussysteem Powerline | Nee |
| Ingang voor nevenunit | Ja |
| Geschikt voor constante spanning | Ja |
| Geschikt voor constante stroom | Nee |
| Radiofrequent bidirectioneel | Nee |
| Parallel bedrijf mogelijk | Nee |
| Manuele bediening | Ja |
| Busmodule afneembaar | Nee |
| Volgdimmer toepasbaar | Nee |
| Aantal uitgangen | 5 |
| Frequentie | 50 - 50 Hz |
| Uitgangsvermogen | 100 - 100 W |
| Bussysteem KNX-RF (radiofrequent) | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Bussysteem KNX Secure-RF (radiofrequent) | Nee |
| Bussysteem KNX Secure | Ja |
| Model | Dimactor |
| Spanning | 5 - 5 V |
| Aantal koppelbare apparaten | 0 |
| Categorieën |
Bussystemen
Schakelmateriaal |
Jung
Jung streeft al meer dan 100 jaar naar duurzame vooruitgang. In 1912 is Jung opgericht door Albrecht Jung in het mooie Sauerland. Gestart met uitsluitend de ontwikkeling van de trekschakelaar is Jung uitgegroeid tot een multinational op het gebied van schakelmateriaal. Jung staat garant voor hoogwaardige technologie, kwaliteit en gebruiksgemak gecombineerd met subliem oog voor stijl en design. Hierdoor is het schakelmateriaal van Jung naast functioneel ook echt een blikvanger in het interieur.
» Meer informatie over Jung