Jung KNX Presentiemelder mini standaard wit - 337001SLE
Artikelnummer: 26697686 | Fabrikantnummer: 337001SLE | EAN: 4011377336766
Het productnummer van de fabrikant is 337001SLE. Het EAN nummer is 4011377336766. Het interne artikelnummer is 26697686.
| Klasse |
Bewegingsmelder bussysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Jung
Toon alle producten van Jung |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Wit |
| Met aansluitkabel | Nee |
| Hoogte | 38 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Inbouwdiameter | 44 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Transparant | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9016 |
| Bussysteem KNX | Ja |
| Bussysteem LON | Nee |
| Bussysteem radiofrequent | Nee |
| Andere bussystemen | Geen |
| Busaansluiting incl. | Ja |
| Bussysteem Powerline | Nee |
| Inbouwdiepte | 35 mm |
| Vrije dierzone | Nee |
| Ingang voor nevenunit | Nee |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | Ja |
| Onderkruipbeveiliging | Nee |
| Optimale montagehoogte | 3 m |
| Zelfleerfunctie voor aanspreekhelderheid | Ja |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 5.5 m |
| Bedrijfsmodusschakelaar | Nee |
| Uitschakelvertraging zelflerend | Ja |
| Aantal kanalen | 2 |
| Radiofrequent bidirectioneel | Nee |
| Diameter | 53.5 mm |
| Spanningsvoorziening via bus | Ja |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 0 - 0 ° |
| Hoek reikwijdte verticaal | 0 - 0 ° |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 35 mm |
| Bussysteem KNX-RF (radiofrequent) | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| DALI-2 certificaat | Nee |
| Trappenhuiscontroller | Ja |
| Achtergrondcontrole | Nee |
| Met akoestische sensor | Nee |
| Plafondinbouwmontage zonder installatiedoos | Ja |
| Bussysteem KNX Secure-RF (radiofrequent) | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Bussysteem KNX Secure | Ja |
| Model | Presentiemelder |
| Diameter reikwijdte op vloer | 11.3 m |
| Categorieën |
Bussystemen
Schakelmateriaal |
Jung KNX Presentiemelder mini standaard zwart
Artikelnummer: 26697683
Fabrikantnummer: 337001SDE
Jung
Jung streeft al meer dan 100 jaar naar duurzame vooruitgang. In 1912 is Jung opgericht door Albrecht Jung in het mooie Sauerland. Gestart met uitsluitend de ontwikkeling van de trekschakelaar is Jung uitgegroeid tot een multinational op het gebied van schakelmateriaal. Jung staat garant voor hoogwaardige technologie, kwaliteit en gebruiksgemak gecombineerd met subliem oog voor stijl en design. Hierdoor is het schakelmateriaal van Jung naast functioneel ook echt een blikvanger in het interieur.
» Meer informatie over Jung