Jung Led-oriëntatieverlichting met geïntegreerde lichtsensor A range snee - A1539-OWWMLNW
Artikelnummer: 23276459 | Fabrikantnummer: A1539-OWWMLNW | EAN: 4011377188105
Het productnummer van de fabrikant is A1539-OWWMLNW. Het EAN nummer is 4011377188105. Het interne artikelnummer is 23276459.
LED-oriëntat.verl.A500 wit mat m.sensor
| Klasse |
Oriëntatieverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Jung
Toon alle producten van Jung |
| Serie |
A range
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Lamphouder | Geen |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Geschikt voor inbouwmontage | Ja |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Materiaal afdekking | Kunststof transparant |
| Richtbaar | Nee |
| Soort afdekking | Schijf |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Breedte | 71 mm |
| Lengte | 71 mm |
| Met inbouwdoos | Nee |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0.75 - 0.75 mm² |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Type voeding | Netvoeding |
| Inbouwhoogte/diepte | 31.5 mm |
| Categorieën | Armaturen |
Jung
Jung streeft al meer dan 100 jaar naar duurzame vooruitgang. In 1912 is Jung opgericht door Albrecht Jung in het mooie Sauerland. Gestart met uitsluitend de ontwikkeling van de trekschakelaar is Jung uitgegroeid tot een multinational op het gebied van schakelmateriaal. Jung staat garant voor hoogwaardige technologie, kwaliteit en gebruiksgemak gecombineerd met subliem oog voor stijl en design. Hierdoor is het schakelmateriaal van Jung naast functioneel ook echt een blikvanger in het interieur.
» Meer informatie over JungArtikelnummer: 23276459
Fabrikantnummer: A1539-OWWMLNW