Jung LS range / LS 990 Afdekraam LS alpinwit 5V sil+ - SPLS985WW
Artikelnummer: 23703104 | Fabrikantnummer: SPLS985WW | EAN: 4011377216068
Het productnummer van de fabrikant is SPLS985WW. Het EAN nummer is 4011377216068. Het interne artikelnummer is 23703104.
| Klasse |
Afdekraam schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Jung
Toon alle producten van Jung |
| Serie |
LS range / LS 990
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Slagvastheid | IK00 |
| Inbouwbreedte | 70 mm |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 81 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP21 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Bevestigingswijze | Overig |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9016 |
| Aantal eenheden | 5 |
| Geschikt voor wandgoot | Ja |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Ja |
| Aantal eenheden horizontaal | 1 |
| Diepte | 11 mm |
| Aantal eenheden verticaal | 5 |
| Hoogte | 365 mm |
| Inbouwhoogte | 70 mm |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
| Met montageraam | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Duroplast |
| Diameter boring (gaten) | 56 mm |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Jung
Jung streeft al meer dan 100 jaar naar duurzame vooruitgang. In 1912 is Jung opgericht door Albrecht Jung in het mooie Sauerland. Gestart met uitsluitend de ontwikkeling van de trekschakelaar is Jung uitgegroeid tot een multinational op het gebied van schakelmateriaal. Jung staat garant voor hoogwaardige technologie, kwaliteit en gebruiksgemak gecombineerd met subliem oog voor stijl en design. Hierdoor is het schakelmateriaal van Jung naast functioneel ook echt een blikvanger in het interieur.
» Meer informatie over JungArtikelnummer: 23703104
Fabrikantnummer: SPLS985WW