Jung Timer 2 uur,2-pol.16a M-V-contact, A.wit - 11120-20WW
Artikelnummer: 26575639 | Fabrikantnummer: 11120-20WW | EAN: 4011377177314
Het productnummer van de fabrikant is 11120-20WW. Het EAN nummer is 4011377177314. Het interne artikelnummer is 26575639.
| Klasse |
Timer voor schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Jung
Toon alle producten van Jung |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Ja |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Transparant | Nee |
| Nom. spanning | 250 V |
| Samenstelling | Basiselement |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP2X |
| Met halfgeleideruitgang | Nee |
| Opgenomen vermogen | 0 W |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Tijdinstelling | 0 - 120 min |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Model | Mechanisch |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Jung
Jung streeft al meer dan 100 jaar naar duurzame vooruitgang. In 1912 is Jung opgericht door Albrecht Jung in het mooie Sauerland. Gestart met uitsluitend de ontwikkeling van de trekschakelaar is Jung uitgegroeid tot een multinational op het gebied van schakelmateriaal. Jung staat garant voor hoogwaardige technologie, kwaliteit en gebruiksgemak gecombineerd met subliem oog voor stijl en design. Hierdoor is het schakelmateriaal van Jung naast functioneel ook echt een blikvanger in het interieur.
» Meer informatie over Jung