Kalthoff Contactdooscombinaties Verlengsnoer 3-voudig randaarde ip44, 10M H07RN-F3G1,5 zwart - 650155
Artikelnummer: 26733547 | Fabrikantnummer: 650155 | EAN: 4016667023357
Omschrijving
KALTHOFF verlengsnoer 3-voudig randaarde IP44, 10m H07RN-F3G1,5 zwart
Het productnummer van de fabrikant is 650155. Het EAN nummer is 4016667023357. Het interne artikelnummer is 26733547.
Aanvullende informatie
KALTHOFF verlengsnoer contactdooscombinatie 3-voudig randaarde, lengte 10m H07RN-F3G1,5, aansl. 1: rechte randaardestekker type F, Elastomeer 542000; aansl. 2: contactdoos 3-voudig randaarde met deksels type F, Elastomeer 553003 IP44 16A/250V kleur: zwart
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Kalthoff
Specificaties
| Klasse |
Contactdooscombinatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Kalthoff
Toon alle producten van Kalthoff |
| Serie |
Contactdooscombinaties
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Met glaszekering | Nee |
| Nom. stroom | 16 A |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Netontstoringsfilter | Nee |
| Met deksel | Ja |
| Behuizingsvorm | Rechthoekig |
| Aardlekschakelaar | Nee |
| Aderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Lengte snoer | 10 m |
| Overstroombeveiliging | Nee |
| Stekkerstand gedraaid | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met verhoogde aanraakbeveiliging | Nee |
| Max. aansluitvermogen | 3600 W |
| Direct koppelbaar (zonder voedingskabel) | Nee |
| Type stekker | Recht |
| Uitvoering netaansluiting | Stekker CEE 7/4 (Type F) |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 3 |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën |
Stekermateriaal
Schakelmateriaal |
Kalthoff
» Meer informatie over Kalthoff
Huidige product
Kalthoff Contactdooscombinaties Verlengsnoer 3-voudig randaarde ip44, 10M H07RN-F3G1,5 zwart
Artikelnummer: 26733547
Fabrikantnummer: 650155