Kalthoff Verlengsnoeren Verlengsnoer randaarde ip44 20M H07RN-F3G2,5 elastomeer zwart - 650099
Artikelnummer: 26733538 | Fabrikantnummer: 650099 | EAN: 4016667023012
Omschrijving
KALTHOFF verlengsnoer randaarde IP44 20m H07RN-F3G2,5 Elastomeer zwart
Het productnummer van de fabrikant is 650099. Het EAN nummer is 4016667023012. Het interne artikelnummer is 26733538.
Aanvullende informatie
KALTHOFF verlengsnoer aansluitleiding randaarde, lengte 20m, H07RN-F3G2,5, aansluiting 1: rechte randaardestekker, type F, Elastomeer 542000; aansluiting 2: koppelcontactstop randaarde met deksel, type F, Elastomeer 552012, IP44, 16A/250V, kleur: zwart
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Kalthoff
Specificaties
| Klasse |
Aansluitleiding
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Kalthoff
Toon alle producten van Kalthoff |
| Serie |
Verlengsnoeren
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Nom. geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Mantelkleur | Zwart |
| Nom. stroom | 16 A |
| Aantal aders | 2 |
| Gespiraliseerde kabel | Nee |
| Connectorsysteem systeemgebonden | Nee |
| Met snoerschakelaar | Nee |
| Met aardgeleider | Ja |
| Mantelmateriaal | Rubber |
| Lengte | 20 m |
| Buitendiameter circa | 2.5 mm |
| Nom. spanning | 250 - 250 V |
| Kabelinvoer aansluiting 1 | Recht |
| Kabelinvoer aansluiting 2 | Recht |
| Aansluiting 2 | Randaardecontrastekker CEE 7/3 (type F) |
| Met persoonlijke bescherming PRCD | Nee |
| Aansluiting 1 | Stekker CEE 7/4 (Type F) |
| Categorieën |
Draden en snoeren
Draad en kabel |
Kalthoff
» Meer informatie over Kalthoff
Huidige product
Kalthoff Verlengsnoeren Verlengsnoer randaarde ip44 20M H07RN-F3G2,5 elastomeer zwart
Artikelnummer: 26733538
Fabrikantnummer: 650099