Kalthoff Verlengsnoeren Verlengsnoer randaarde ip44, 20M H07RN-F3G2,5 volrubber zwart - 650020
Artikelnummer: 26733535 | Fabrikantnummer: 650020 | EAN: 4016667022619
Omschrijving
KALTHOFF verlengsnoer randaarde IP44, 20m H07RN-F3G2,5 volrubber zwart
Het productnummer van de fabrikant is 650020. Het EAN nummer is 4016667022619. Het interne artikelnummer is 26733535.
Aanvullende informatie
KALTHOFF verlengsnoer aansluitleiding randaarde, lengte 20m, H07RN-F3G2,5, aansluiting 1: rechte, volrubberen randaardestekker 442000, type F, aansluiting 2: volrubberen koppelcontactstop randaarde met deksel 452012, type F, IP44, 16A/250V, kleur: zwart
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Kalthoff
Specificaties
| Klasse |
Aansluitleiding
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Kalthoff
Toon alle producten van Kalthoff |
| Serie |
Verlengsnoeren
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Nom. geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Mantelkleur | Zwart |
| Nom. stroom | 16 A |
| Aantal aders | 2 |
| Gespiraliseerde kabel | Nee |
| Connectorsysteem systeemgebonden | Nee |
| Met snoerschakelaar | Nee |
| Met aardgeleider | Ja |
| Mantelmateriaal | Rubber |
| Lengte | 20 m |
| Buitendiameter circa | 11.5 mm |
| Temperatuurbestendigheid | -40 - 70 °C |
| Nom. spanning | 250 - 250 V |
| Kabelinvoer aansluiting 1 | Recht |
| Kabelinvoer aansluiting 2 | Recht |
| Aansluiting 2 | Randaardecontrastekker CEE 7/3 (type F) |
| Met persoonlijke bescherming PRCD | Nee |
| Aansluiting 1 | Stekker CEE 7/4 (Type F) |
| Categorieën |
Draden en snoeren
Draad en kabel |
Kalthoff
» Meer informatie over Kalthoff
Huidige product
Kalthoff Verlengsnoeren Verlengsnoer randaarde ip44, 20M H07RN-F3G2,5 volrubber zwart
Artikelnummer: 26733535
Fabrikantnummer: 650020