Kendrion-Hahn DEURMAGN GT70R00211 3 W - 40002371
Artikelnummer: 20517832 | Fabrikantnummer: 40002371 | EAN: 8716297000549
Het productnummer van de fabrikant is 40002371. Het EAN nummer is 8716297000549. Het interne artikelnummer is 20517832.
| Klasse |
Kleefmagneet voor deur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Kendrion-Hahn
Toon alle producten van Kendrion-Hahn |
| Serie |
Bevestigingsflens
Toon alle producten in deze serie |
| Type | Verzinkt |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Montagewijze | Opbouw |
| Explosieveilig | Nee |
| Bedrijfsspanning | 24 V |
| Met ankerplaat | Nee |
| Met verbreekdrukknop | Nee |
| Kleur magneetbehuizing | Nikkel, hoogglans |
| Opmerking | Met flens en aansluitblok |
| Diameter deurmagneet | 70 mm |
| Opgenomen vermogen | 3 W |
| Gripkracht | 1568 N |
| Vloermontage | Nee |
| Wandafstand | 43 mm |
| Categorieën |
Deurmagneet en toebehoren
Coax en data |